Parę słów o firmie Konarski

Nasza firma powstała w 1989 roku. Na początku był to malutki zakładzik szklarski zajmujący się głównie usługami, ale dzięki ciągłemu rozwojowi i inwestycjom przekształcił się w duży, profesjonalny zakład. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala na szybkie i profesjonalne wykonywanie obróbki szkła i luster. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z większych tego typu zakładów w kraju.

Firma Konarski ... kiedyś to malutki zakładzik szklarski, dzisiaj to duży, profesjonalny zakład.

Fakt historyczny :)
firma konarski obróbka szkła


Używamy jedynie najwyższej jakości szkła i luster renomowanych, światowych firm. Zajmujemy się kompleksową obróbką szkła i luster. Na życzenie klienta zdobimy nasze wyroby listwami i kształtkami, wykonujemy witraże oraz piaskujemy określone wzory na szkle i lustrach. Jako nieliczni w Polsce zdobimy szkło metodą sitodruku UV.

o firmie konarski

Dzięki ciągłemu rozwojowi jesteśmy wstanie sprostać wymaganiom większości klientów. Gotowe wyroby dowozimy do odbiorcy własnym transportem. Dla uatrakcyjnienia naszej produkcji staramy się wprowadzać różne nowości w zakresie zdobienia i wykończenia wyrobów. Współpracujemy z wieloma fabrykami mebli i producentami stolarki okienno-drzwiowej znanymi na polskim i zagranicznym rynku.

Naszym hasłem jest zadowolenie klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

firma konarski szkło